Kontaktujte nás: +420 602 524 480

O nás

Jsme autorizované konzultační a terapeutické centrum, které poskytuje komplexní služby v oblasti rezonanční terapie. Odpovědným lékařem a spolumajitelem centra je MUDr. Miroslav Jaro, který má relevantní vzdělání i praxi v diagnostice a léčbě onemocnění a úrazů podpůrného a pohybového aparátu.

Brněnské centrum, jediné v Jihomoravském kraji, je franšízovým partnerem německé společnosti MedTec Medizintechnik GmbH, se kterou navázalo úzkou spolupráci. Instalovány jsou zde nejmodernější přístroje Open System OS 700 a OS 350. To znamená, že naše pracoviště v Brně dokáže ošetřit prakticky kompletní spektrum diagnóz. Jsou to například artrózy, uvolněné TEP, osteoporózy a nejrůznější sportovní úrazy a poranění jako jsou zlomeniny kostí, poranění chrupavek, vazů, šlach a svalů, bolestivé úpony (např. tenisový nebo golfový loket) a podobně.

Další informace, týkající se možností použití MBST® terapie najdete v příslušných záložkách. Závěrem je nutno dodat, že cílem brněnského centra je spokojený pacient, dobré reference a naplňování hesla mateřské firmy: „Back to an active life!“ – „Zpátky do aktivního života!“.

medtec

Firma MedTec Medizintechnik GmbH byla založena v německém Wetzlaru v centru Hessenska v roce 1998. Od svého vzniku je zaměřena na růst a stabilitu. Je průkopníkem nejvyšší kvality výrobků a dokonalého know-how. Její základní kompetence jsou ve vývoji zdravotnických prostředků pro pohybový aparát: MBST®.

MBST® se používá pro regeneraci buněk, ke stimulaci při degenerativních onemocněních kloubů a u metabolických onemocnění kostí. Od začátku působení firmy je kladen velký důraz na důsledný výzkum a vývoj ve spolupráci s prestižními univerzitními nemocnicemi a ústavy. Tímto způsobem je zaručen konstantní vývoj léčebné metody. Cílem je zajistit optimální standard pro uživatele a pacienty.

MedTec Medizintechnik GmbH je v současné době držitelem významných patentů jak pro technologii MBST®, tak i pro jednotlivé součásti postupů mj. v Evropě, USA a Austrálii. MBST® zařízení jsou úspěšně používána např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku, Turecku, Velké Británii, České republice, Chorvatsku, Slovinsku, Řecku, Malajsii, Singapuru, Izraeli, SAE a v dalších zemích.

Cílem společnosti je být spolehlivým, kvalifikovaným a inovativním partnerem i pro jiné oblasti léčby i v budoucnu. Význam technologie i společnosti na národním i mezinárodním trhu zdravotní péče bude v příštích několika letech dále rozšířen. K dosažení tohoto cíle se bude firma soustředit na další rozvoj výroby v Německu jako na základní kompetenci se souvisejícím know-how a na podporou partnerství se všemi svými uživateli.

MBST® zařízení jsou vyráběna v Německu. MedTec Medizintechnik GmbH jako výrobní společnost pracuje v souladu s mezinárodními standardy kvality, je certifikována ISO 13485 od roku 2005 a ISO 9001 od roku 2011. Pravidelné kontroly vnitřní a vnější kvality a její selfimage jako poskytovatele vysoce kvalitních produktů tvoří základy pro produkty i pro bezpečnost pacientů. Pravidelné technické bezpečnostní kontroly pak zajišťují optimální fungování terapeutických zařízení v ordinacích lékařů a v terapeutických centrech.

inovation

Firma MedTec Medizintechnik GmbH je jedním ze tří milionů středních podniků v Německu a za rok 2014 byla zvolena za jednu z pěti nejvíce inovativních z nich. Proto získala významné ocenění “Top 100” Top-innovator 2014. Svoji pozici obhájila firma MedTec Medizintechnik GmbH i v roce 2016 a řadí se tak k nejvýznamnějším zástupcům inovativních technologií ve svém segmentu.